עומדים למכור נכס?

מכירת נכס לרוב זו העסקה החשובה שתעשו במהלך חייכם. ההחלטות שתבצעו היום ישפיעו עליכם שנים רבות קדימה. 

כמו בעסקאות גדולות אחרות, גם עסקת במכירת נכס כדאי שתדעו את כל העלויות הכרוכות.

מכירת נכס עלולה להיות מלווה בחובה לשלם מסים והיטלים אליהם המוכר לא מודע. מי שאינו מצוי בחוק עלול למצוא עצמו מופתע מתשלומים החלים עליו ולא להיערך כראוי להוצאה זו.

שני תשלומים עיקריים עלולים לחול על מוכר נכס:

היטל השבחה ומס שבח. (לא תמיד משלמים אותם, אבל כדאי שתכירו) עליהם תוכלו לקרא כאן.

מי מבעלי הנכסים שמעוניינים למכור את הנכס שלהם לא שואף למקסם את העסקה ולהשיג את המחיר הגבוה ביותר עבור הנכס, להליך מכירה יעיל, ממוקד ומהיר? אבל איך הופכים את השאיפות מהחלום למציאות?

מכירת נכס עלולה להיות מלווה בלחץ, חששות ולעיתים בסנטימנטליות, מה שהופך לתהליך לא פשוט.

רצוי ומומלץ שתקבלו עזרה בתהליך (ליווי וייעוץ מדוייקים) מאיש מקצוע מקצוען שמכיר את השטח על בוריו, החל מפרטים על הנכס ועד לקהילה והסביבה, שיהיה מקומי עם מאגר קונים שצבר עם השנים, שיהפוך תהליך מכירה למהיר ונינוח עם שקט נפשי מקסימלי, שידע לשווק נכון את הנכס, שיהיה זמין 24/6, שיתן שירות אדיב וסבלני, שיהיה מחובר לשאיפות שלכם ושינהל משא ומתן לשביעות רצונכם מול רוכשים פוטנציאלים על מנת למקסם את המכירה בכלל ההיבטים ולהביא לתוצאות הרצויות.

יחד, עם הנסיון, המקצועיות יוצאת הדופן והייחודיות שלנו, נלווה אתכם בתהליך החשוב והמורכב בצורה בטוחה ונכוון את המכירה לעסקה הכדאית והנכונה ביותר עבורכם ולשביעות רצונכם. כי אם תהיו מרוצים, תמליצו עלינו לסובבים אתכם.

עומדים למכור נכס? מלאו את הטופס ותוכלו לקבל דו”ח מקיף ללא עלות וללא התחייבות של סוכנות שלנו אשר יעזור לכם לגלות מה הוא המחיר המומלץ שלנו ואת כל מה שאתם צריכים וחשוב לדעת על ביתכם בהרצליה ורעננה כדי שתוכלו למכור במחיר המקסימלי!

*שירות מוצא עבור לקוחות שמעוניינים או שוקלים למכור את ביתם בהרצליה ורעננה ורוצים לקבל או לשמוע על שירות של יועץ נדל”ן מומחה. שירות זה לא מהווה תחליף של ייעוץ עם שמאי מקרקעין ו/או אנשי מקצוע.

מה התהליך של מכירת נכס?

שנצא לדרך יחד?

purchase, house, house purchase-3347053.jpg

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Compare