אודות

מי אנחנו

House4U - הינו משרד בוטיק קטן מהרצליה, המעניק שירותי נדל"ן - תיווך, שיווק פרוייקטים וייעוץ משכנתאות תוך התמקדות בלקוחותיו, שילווה אתכם כל הדרך במכירת הנכס שלכם או ברכישת בית חלומותיכם או בתהליך לקיחת משכנתא תוך יחס אישי ומתן שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות ואתיקה וללא התפשרות על ידע ועל הרצון להביא את העסקה הטובה ביותר. למשרד מוניטין של מצוינות המבוסס על מחויבות לעקביות, יושרה ואמינות.
אם יש לכם נכנסים בהרצליה, רעננה והסביבה, שאתם רוצים למכור או להשכיר, או אם בא לכם לעבור לאיזור ואתם מחפשים את בית החלומותכם או אם אתם צריכים משכנתא, אנו כאן בדיוק בשביל זה. תרימו טלפון. במקרה הטוב נוכל לעזור לכם.
אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה או ייעוץ.
מנכ"ל ובעלים
Inna Afremov

למה לעבוד איתנו?

בעלי נכסים

קונים

עומדים למכור נכס? מלאו את הטופס ותוכלו לקבל דו”ח מקיף ללא עלות וללא התחייבות של סוכנות שלנו אשר יעזור לכם לגלות מה הוא המחיר המומלץ שלנו ואת כל מה שאתם צריכים וחשוב לדעת על ביתכם בהרצליה ורעננה כדי שתוכלו למכור במחיר המקסימלי!

*שירות מוצא עבור לקוחות שמעוניינים או שוקלים למכור את ביתם בהרצליה ורעננה ורוצים לקבל או לשמוע על שירות של יועץ נדל”ן מומחה. שירות זה לא מהווה תחליף של ייעוץ עם שמאי מקרקעין ו/או אנשי מקצוע.

ההחלטה הכי נכונה שתעשו בנוגע לנכס שלכם, היא הבחירה בנו. כאשר אתם בוחרים במשרד תיווך נדל"ן, כדאי שתבחרו במשרד מקומי שפועל בעיר בה נמצא הנכס שלכם.

אנחנו משרד בוטיק קטן וחמים שחיים ונושמים נדל"ן. למשרדנו ניסיון רב, הצלחות מוכחות ולקוחות שבעי רצון שחוזרים אלינו עם נכסים נוספים וממליצים עלינו לסובבים אותם, כך שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהנכס שלכם בידיים טובות ואמינות. אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי שתקבלו את התמורה המקסימלית, בזמן קצר ובמקצועיות מלאה.

אנו עובדים בשיטת עבודה ייחודית ומקצועית הרואה בהבנת צרכי הלקוח כערך עליון ומעניקים יחס אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך. בשבילנו זו לא עוד עסקה, זו מערכת יחסים.

מקצועיות
100%
אמינות
100%
שביעות רצון
100%

המוטו שלנו:  

אנו נעבוד למענכם, כי אכפת לנו וכדאי לנו! תמיד נעבוד בשקיפות מלאה ואורך רוח על פי הגדרת מטרותיכם, רצונותיכם וצרכיכם. 

הכל באהבה, עם שרות אדיב ומסור שטרם הכרתם.

חטיבת משכנתאות שלנו הוקמה מתוך תחושה של שליחות לעזור לכמה שיותר בתי אב בישראל בחיסכון המשכנתא ובתשלום מינימאלי לבנק. איננו פועלים לשרת מטרתם של הבנקים ואין לנו העדפה לבנק כזה או אחר. מה שעומד בראש מעיינינו הוא טובתו של הלקוח. אנו עושים שימוש בכלים המתקדמים ביותר, על מנת להשיג את הפיתרון הפיננסי היעיל ביותר עבורכם כדי להבטיח לכם שקט נפשי וביטחון בהחלטותיכם הכלכליות.

אנו כאן כדי לדאוג ולשמור על האינטרסים הכלכליים שלכם, לייעץ לכם באופן אובייקטיבי, ולהעניק לכם מעטפת שירותים מקצועית בתחום המשכנתאות ונדל"ן – והכל תחת קורת גג אחת.

Compare